Bankowcy z „Solidarności” mają nowego szefa.

23/05/2018, 22:40

23 maja br. w Zakopanem odbyło się Walne Zebranie Krajowej Sekcji Bankowców. Podczas spotkania bankowcy wybrali nowego szefa. Przewodniczącym został Marcin Stroński wywodzący się z Raiffeisen Polbank.

Do Rady Sekcji z dużym poparciem delegatów został wybrany Piotr Lewandowski- eurobankowiec, dyrektor strefy (z Warszawy) i członek naszego związku zawodowego (skład zarządu), który jednocześnie został zastępcą Przewodniczącego Krajowej Sekcji Bankowców. Piotr Gratulujemy!

Nasza Przewodnicząca Marzena Tabor jest delegatem do Krajowej Sekcji Bankowców oraz została wybrana na delegata Walnego Zebrania Sekretariatu Banków, Handlu i Ubezpieczeń. Już dziś trzymamy kciuki na przyszły Kongres SBHiU.

Krajowa Sekcja Bankowców to ciało zrzeszające reprezentację pracowników z prawie wszystkich banków działających na terenie Polski. Jest również reprezentacja KNFu oraz NBPu. Ścisła współpraca z innymi reprezentacjami banków daję możliwość realnego działania w swoim środowisku i wsparcia innych pracowników, które na co dzień jest bardzo pomocne.